Účinky CBG, CBN a konope

Spôsob užívania kvapiek/oleja pomocou kvapnutia do úst

Prvé, čo nás väčšinou zaujíma, keď sa dozvieme o nejakej novej liečivej látke na trhu je, aké má účinky. Bohužiaľ, v prípade konope a kanabinoidov extrahovaných z nej (CBD, CBG, CBN) účinky s istotou identifikovať nevieme, lebo v danej oblasti ešte chýba dlhoročný výskum. Vieme však na základe doterajších informácií odhadnúť, čo tieto látky prinášajú.

Ako si vybrať ten najlepší konopný produkt?

Užívanie CBD, CBG, CBN a konopných výrobkov

Ak máš záujem vyskúšať CBD alebo konope prvýkrát, môže ti to prísť, že pri výbere produktu ani nevieš, kde začať. Preto sme vytvorili zoznam 5 najdôležitejších faktorov, ktoré musí zohľadniť každý.

5 tipov, ako zaspať rýchlejšie

5 tipov pre spánok s CBN a konope

Spánok je dôležitý pre regeneráciu buniek a pomáha aj psychickému zdraviu. Každý z nás má občas večery, kedy nie a nie zaspať. Práve týchto 5 tipov ti môže pomôcť zbaviť sa dlhých hodín prehadzovania sa v posteli. Okrem toho, ako rýchlo vie človek zaspať je ešte veľmi dôležitá aj kvalita spánku, ktorú ovplyvňuje obrovské množstvo rôznych faktorov.

Čo je CBD, CBG, CBN a konope?

konopná rastlina

V poslednej dobe sa čoraz častejšie na internete aj v bežnej komunikácii vyskytujú skratky CBD, CBG či CBN. Veľakrát sa (oprávnene) spájajú aj s rastlinou konope, avšak len málokedy sa niekto zaoberá skutočným vysvetlením toho, o aké látky ide a čo majú s konope spoločné.